Książkowe prezenty dla rodziców na Wielkanoc!

Sprawić udany, a jednocześnie niedrogi prezent na Wielkanoc dla rodziców, to z pewnością wyzwanie. Jego rozwiązaniem może być ciekawa lektura. Odpowiednią książkę możemy znaleźć zarówno dla mamy, jak i taty. Najlepiej wybierać spośród najnowszych bestsellerów, by uniknąć znanej już rodzicom lektury. Do uniwersalnej, to znaczy chętnie czytanej przez większość osób zalicza się literaturę faktu i reportaże. Ponadto rosnącą popularnością cieszą się książki poradnikowe i wspierające rozwój osobisty. To właśnie z tej kategorii mamy propozycję na prezent! Dla zapracowanego taty sprawdzi się książka Pracuj mądrze, autorstwa Jakuba Czarodzieja zaś dla mamy Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie, autorstwa Natalii de Barbaro. 

Książka na prezent Wielkanocny dla taty! 

Proponowana przez nas książka Pracuj mądrze, autorstwa Jakuba Czarodzieja dla taty to nie przypadek. To właśnie ojcowie zazwyczaj starają się wziąć na swoje barki utrzymanie rodziny. Wymaga to od nich sumiennej pracy i niemałego poświęcenia. Nie zawsze kariera jest jednak usłana różami! Ta książka powinna pomóc czytelnikowi poznać swoje naturalne predyspozycje oraz mocne strony. Wszystko po to, by mógł lepiej spełniać się zawodowo i odnalazł najlepszą dla siebie ścieżkę kariery. 

Książka na prezent Wielkanocny dla mamy! 

Kobiecy poradnik Natalii de Barbaro pod tytułem Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie to propozycja, która skłoni każdą czytelniczkę do autorefleksji. Celem jest oczywiście wyciągnięcie właściwych wniosków i zadbanie o własne potrzeby. To książka, która stara, się udowodni Paniom, że nie muszą postępować utartymi schematami, jeśli te je uwierają. To swojego rodzaju poradnik, dzięki któremu można w końcu docenić samą siebie i wsłuchać się w swoje potrzeby. Taka lektura z pewnością wiele wnosi do życia każdej czytelniczki, niezależnie od jej wieku. To obowiązkowa lektura dla Pań, bo sprawia, że łatwiej im zrozumieć siebie i zadbać o własne potrzeby. 

prezent na wielkanoc, prezent Wielkanocny dla taty, prezent Wielkanocny dla mamy