Książka – udany prezent na Wielkanoc dla mamy!

Święta są czasem, kiedy można się w końcu zatrzymać i nieco odpocząć. To też dobry czas, by sięgnąć po książkę i zrelaksować się właśnie przy niej. Dlatego, warto na Prezent na wielkanoc np. gry i książki wybierać właśnie literaturę. Z pewnością docenią je nasze zapracowane mamy. Jakie książki dla nich wybierać? To dość indywidualna kwestia. Można kierować się konkretnymi zainteresowaniami mamy, jej temperamentem lub po prostu postawić na literaturę kobiecą. Jedną z bestsellerowych propozycji stanowi powieść Matki i córki, autorstwa Ałbeny Grabowskiej. Przedstawia ona porywającą historię czterech kobiet: prababki, babki, matki oraz córki. To lekka lektura, nieco wzruszająca i tajemnicza, a przede wszystkim bardzo wciągająca. Poznajcie też propozycję książek dla mamy, poza literaturą obyczajową! 

Dla królowych kuchni! 

Na początek mamy wyśmienitą propozycję dla mam, które zdecydowanie rządzą w kuchni! Książka Magia gotowania, autorstwa Michaela Pollan z pewnością przypadnie im do gustu. To lektura, która zabiera czytelnika w podróż kulinarną opartą na ciekawych przemyśleniach. Książka opowiada o naturze, rytuałach i tradycjach. W pewien sposób odkrywa na czym polega magia gotowania. Zawiera też przepisy i wiele ciekawostek dotyczących żywności. 

Dla lubiących sensację i nutkę romantyzmu!

W zasadzie większość kobiet nie przejdzie obojętnie koło głośnej sensacji. Tym bardziej tej okraszonej romantyczną aurą. Taką przedstawia powieść Narzeczona nazisty, autorstwa Barbary Wysoczańskiej. To dość kontrowersyjna opowieść o miłości dwojga ludzi w obliczu wojny, którzy są z przeciwnych stron frontu. Lektura niewątpliwie wzbudza wiele emocji i składnia do refleksji. Opisana historia jest zarazem piękna, jak i smutna. 

Portret nowoczesnej damy, dla wszystkich dam! 

Ogromna klasa i rozbrajające poczucie humoru zdecydowanie mogą iść w parze, co udowadnia Beata Tyszkiewicz. Więcej o jej życiu i niekwestionowanie dystyngowanym charakterze można się dowiedzieć z książki biograficznej pod tytułem Beata Tyszkiewicz. Portret damy, autorstwa Anny Augustyn-Protas. Lektura przedstawia fascynacje życie słynnej aktorki i jej nieszablonową osobowością. Zdecydowanie wciąga od pierwszych stron. 

prezent na wielkanoc, książka dla mamy, prezent dla mamy